I will never forget you- 3.díl

29. července 2013 v 11:24 | Pretty Liar |  I will never forget you.
Více v celém článku.

Probudila jsem se a s přimhouřenými oči se podívala na budík. Tam stálo '08:45'. Mám volno, jsem za to tak ráda, bohužel Loui pracuje. Dneska mám v plánu ležet, ležet a jenom ležet.
Lehce jsem si přejela prstem po zásnubním prstýnku. Byla jsem z něho nadšená, moc. Pousmála jsem se. Najednou zazvonil telefon.
"Haló? Tady Emily Smith," řekla jsem.
"Ahoj lásko, zníš perfektně!"
Oddechla jsem si, když jsem věděla, že to volá Louis.
"Chtěl jsem ti jenom říct, že dneska z práce přijdu déle, máme tady bedny navíc."
"Jasně, nic se neděje."
"Papa" řekl a zavěsil, asi měl naspěch.
Louis pracuje jako skladník v jedné firmě. Našel si tam pár přátel a dobře se mu tak pracuje.
Vzala jsem si do ruky fialový ručník a šla s ním pomalu do koupelny. Když jsem zmáčkla vypínač, nestihla jsem se divit. Koupelna byla úplně rozházená, přeházená, to určitě nemohl Louis najít jeho žehličku. Byla jsem vyřízená na to, abych hned uklidila koupelnu a tak jsem rozházené věci jenom odsunula na jiné místo a položila tam ručník. Sundala jsem ze sebe tričko a kalhotky. Chytla jsem kohoutek vody a otočila s ním, voda se spustila. Jemně jsem do ní položila nohy, voda mě na nohou začala lechtat. Vzala jsem hrst vody do ruky a opláchla s ní obličej. Neskutečný pocit. Pousmála jsem se a vzala si z horní nerezové poličky mýdlo. Naplácala jsem si ho na ruce a začali s ním jemně přejíždět po pokožce. Pak jsem do hrsti nabrala vodu a jemně nechala stékat po stopách mýdla. Teprve teď jsem byla hotová. Vylezla jsem z vany a obalila kolem sebe ručník. Blažený pocit. Znovu jsem se podívala na budík a tentokrát bylo '9:03'. Nevěděla jsem co mám dělat a tak jsem se rozhodla, že se podívám na nějaký film, který mi Louis přinesl z videopůjčovny. Hledala jsem hledala, ale většina filmů byli nějaké horory a na to jsem já 'právě zasnoubená' neměla náladu. Nakonec jsem tam přeci jenom našla nějaký ten romantický film. Jmenoval se 'Má mě rád, nemá mě rád'. Ještě nežli jsem spustila na ovladači DVD, play, rozhodla jsem se, že zavolám Lucy.
"Ahoj Lucy!" zakřičela jsem do telefonu.
"Em!" zařvala taky.
"Mám skvělou novinu," řekla jsem a snažila se, aby to znělo klidně, i když nohy se mi třásli a podlamovali, jako když jsem viděla Louise poprvé.
"Jsem zasnoubená!" zařvala jsem, nevydržela jsme to.
"Cože? Takže se nakonec Louis přece jenom zmohl?" zasmála se.
"Nech toho! Vlastně...jo."
"Jak vypadá ten prstýnek?" zeptala se, bylo vidět, že má radost.
"Pošlu ti fotku na mailu" řekla jsem a usmála se, po dlouhý době pravý úsměv.
Když jsem to típla, rozhodla jsem se tedy podívat na ten film.

"Ahoj lásko!" zakřičel na mě Louis, když přišel domů.
Já jsem ležela v obývacím pokoji na gauči a spala, ten film nedokoukala. Když mě Louis takhle našel, tak se pousmál a dal mi pusu na čelo.
"Ahoj," řekla jsem rozespalá a protáhla se.
"Nesu večeři," řekl a zatřepal nějakou krabicí.
Lehce jsem přimhouřila oči, abych zaostřila. Louis běžel do kuchyně, aby přichystal večeři. Já jsem mezitím vstala, složila deku a došourala se až do kuchyně. Louis koupil hranolky a nějaký ten steak. Měla jsem celkem veliký hlad a proto jsem se k tomu jídlo dalo by říct vrhla. Ty krásné okamžiky s ním přerušili hlas našeho domovního zvonku. Vstala jsem a oblékla na sebe domácí roztržené kalhoty. Došla jsem do předsíně, kde jsme měli zrcadlo a podívala se do něj, vypadala jsem příšerně, ale bylo mi to jedno. Vzala jsem za kliku a otevřela dveře. Tam stál takový vysoký muž ve vojenském oblečení. Nejdříve jsem se ho lekla, ale vypadal jako slušný člověk.
"Dobrý den, bydlí tu pan Louis Tomlinson," řekla a odškrtl si něco na papíře.
"Ano, Loui?" zakřičela jsem na celý byt.
Louis přiběhl a otřel si ruce o kalhoty.
"Jste Louis Tomlinson narozen 24.12 1991?"
"Ano, co potřebujete," zeptal se nejistě Louis.
"Jste povolán do služby vlády. Budete 1 měsíc v Iráku bojovat za naši vlast," řekl ten vysoký chlap.
Já jsme ztuhla už ve chvíli, když ten chlap řekl 'jste povolán'.
"Cože?" vyhrkl ze sebe Louis a pořád koukal na toho chlapa, jako kdyby byl nějaký strašidlo.
"Bohužel ano, všichni chlapi, ehm muži," řekl a sklopil hlavu.
"Kdy se odjíždí?" zeptala jsem se, když mi začali téct slzy.
"Jeden týden výcvik a další týdny boje."
"Aha, no a kdy se odjíždí?"
"Už zítra v sedm hodin ráno před nádražím, mějte na sobě tohle," řekl chlap a dal Louisovi do dlaní nějaké vojenské oblečení.
Začala jsem brečet, proto jsem radši odběhla do pokoje.
"Tak, zítra," řekl chlap a nastoupil do výtahu.
Louis zavřel dveře, položil papíry a oblečení na stůl v předsíni a šel za mnou. Já jsem ležela na posteli v ložnici a brečela.
"Lásko, nic se neděje," řekl a přisedl si ke mně.
"Nic se neděje? Posílají tě do boje! Můžeš tam zemřít a-"

Nenechal mě domluvit a políbil mě. Lehce se na mě natáhl a lehce mě líbal. Usmála jsem se i když se mi chtělo spíše brečet. Vzal mé triko za cípy a něžně ho ze mě sundal, vítězil. Snažila jsem se, abych mohla sundat i to jeho triko, ale on mě předběhl. Teď přišli na řadu kalhoty, tentokrát jsem se nenechala předběhnout a rozepnula mu knoflík u kalhot, lehce jsem mu přejela látkou kalhot po stehnech a potom po lýtkách až k patě a opatrně jsem je sundala. Louis se usmál.
Takhle noc bude jenom naše.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Murphy Murphy | 30. července 2013 v 19:06 | Reagovat

Rozhodla jsem se ti sem napsat koment, a myslím, že bude trošku delší, ale snad ti to nevadí :3 Na začátku ti chci říct, že tvůj styl je úplně jiný, než ty, které znám a moc se mi líbí. Používáš krátké věty, jasné ... možná nerozvité ... ale neruší to. Zní to dokonce hezky .. aspoň mně se to moc hezky čte. V tomto díle se mi hrozně moc líbí popis vody .. jak popisuješ to, jak se koupe. Jediné, co mi sem trochu nesedí je ten poslední odstavec ... je to jen můj názor, asi z mých povídek víš, že moc nepíšu o těchto věcech "přímo" nebo vůbec ... ale jinak, těším se na pokračování. Jo, ještě jsem chtěla dodat, a nezlob se na mě ... že jsi nevyjádřila úplně jejich pocity, když se dozvěděli tu "hroznou novinu" ... ale to je zase jen můj dojem, protože já se v citech zase moc pitvám :') Tak promiň za tak dlouhý koment a prosím ... neber si nic z toho co jsem napsala špatně .. kdyby se mi to nelíbilo, nebudu ti ten koment psát, ale mě se to líbí :'3

2 Timi Timi | Web | 31. července 2013 v 15:55 | Reagovat

Ahoj. Na stránke máme vyhodnotenie Affs.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama